PROFESJONALNE WYBIELANIE ZĘBÓW

Zdrowe i białe zęby wpływają na nasze samopoczucie, zwiększają naszą samoocenę, chętniej i częściej się uśmiechamy. Podążając za duchem czasu oferujemy zabieg profesjonalnego wybielania, który jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych zabiegów.

Decydując się na wybielanie możemy wybrać jedną z kilku dostępnych metod:

  • wybielanie gabinetowe lampą beyond – system wybielania aktywowany światłem
  • wybielanie nakładkowe

WYBIELANIE GABINETOWE LAMPĄ BEYOND – SYSTEM WYBIELANIA AKTYWOWANY ŚWIATŁEM Zabieg dokonywany jest podczas jednej wizyty. Przed przystąpieniem do wybielania pacjent powinien mieć oczyszczone zęby z kamienia i wykonany zabieg piaskowania. Zabezpieczamy dziąsła specjalnym preparatem ochronnym, na zęby natomiast nakładamy specjalistyczny żel aktywowany światłem lampy. Czynność jest powtarzana trzykrotnie aby uzyskać jak najlepszy, zadowalający rezultat. Zabieg jest bezpieczny, nie narusza struktury zęba, pozwala na uzyskanie efektu w bardzo krótkim czasie, cały zabieg trwa 1-1.5 godziny.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE W trakcie pierwszej wizyty wykonujemy indywidualne nakładki do wybielania. Są tworzone na bazie wycisków górnego i dolnego łuku zębowego. Pacjent, który otrzymuje takie nakładki, codziennie w domu, wg zaleceń stomatologa, wypełnia je żelem wybielającym i zakłada na zęby. Zabieg jest w pełni bezpieczny, prosty i wygodny. Czas wybielania zajmuje ok. dwóch tygodni, w zależności od odcienia, do którego dążymy, ponieważ to pacjent decyduje o intensywności bieli.