Gabinet stomatologiczny Protomdental

Protomdental to gabinet stomatologiczny, w którym stosowane są wyłącznie nowoczesne metody leczenia. Nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie na przysporzyło nam na przestrzeni lat grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas znajomym i korzystają stale z naszych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że badanie stomatologiczne niektórym pacjentom kojarzy się z przykrymi wspomnieniami z dzieciństwa i stresem. Jesteśmy przygotowani do zmiany nastawienia pacjenta, a także prowadzimy wizyty adaptacyjne dla najmłodszych. Zaufanie i nieposzkalowana opinia wśród pacjentów to nasz priorytet.

Personel, który tworzy nasz gabinet stomatologiczny, to doświadczeni, stawiający potrzeby pacjenta na pierwszym miejscu lekarze, asystentki oraz higienistki stomatologiczne.

Co nas wyróżnia?

  • Usługi stomatologiczne w pełnym zakresie – naszym pacjentom oferujemy zabiegi stomatologiczne w pełnym zakresie. Zaczynając od stomatologii zachowawczej, poprzez leczenie endodontyczne, a kończąc na medycynie estetycznej i chirurgii mikroskopowej.
  • Profesjonalny zespół – nasi lekarze, asystentki i higienistki stomatologiczne, to osoby, które z przyjemnością poszerzające zdobytą wiedzę na nowoczesnych kursach branżowych.
  • Udogodnienia dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych – zależy nam,aby nasz gabinet stomatologiczny był przyjazny dla wszystkich naszych pacjentów, dlatego wprowadziliśmy wszelkie udogodnienia pozwalające na przeprowadzenie wizyty w komfortowych warunkach.
  • Nowoczesny sprzęt i materiały – nasze gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pozwalający nam przeprowadzić najbardziej skomplikowane zabiegi, takie jak pomiar długości kanałów zębowych, badać ubytki pod mikroskopem stomatologicznym oraz przygotowywać idealne wyciski pod protezy zębowe i wkłady korzeniowe.
Endodoncja mikroskopowa

Profesjonalizm połączony z nowoczesną technologią to nasza dewiza. Jeśli szukasz gabinetu, w którym przeprowadzisz bezpieczne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej takiej jak wybielanie zębów lub implanty, zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Tomasz Pawlaszek

Tomasz Pawłaszek

Założyciel Protom Dental. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczony specjalista w zakresie endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists.

W pracy stosuje najnowsze metody leczenia, ponieważ komfort i dobre samopoczucie pacjenta to dla niego priorytet. Praca jest jego życiową pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i kursach z zakresu nowoczesnej implantologii i stomatologii estetycznej. Szeroko zakrojona wiedza pozwalają mu na perfekcyjne zaplanowanie leczenia. Jego pracowitość i pasja zostały docenione przez Pacjentów. W maju 2017 roku Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie przesłała mu pisemne podziękowanie za ofiarną pracę, profesjonalizm i poświęcenie dla Pacjentów.

W wolnym czasie lubi uprawiać sport i podróżować.